Author: e***2
Date:
Review: Excelente
Color: Blanco
Talla: T10
Price: $10.790
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Size | T10 |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25042885839606017 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7975801 people said the quality is very good!
Author: e***2
Date:
Review: Excelente
Color: Blanco
Talla: T10
Author: j***b
Date:
Review: muy bueno
Color: Blanco
Talla: T10
Author: l***3
Date:
Review: Me dedico a hacer pedidos de shein todo esta super bonito y de buena calidad algunas cosas no les tomo foto porque son de otras personitas✨️🩷
Color: Blanco
Talla: T10
Author: m***9
Date:
Review: buenos
Color: Blanco
Talla: T10
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.